Garsūs Lietuvos žmonės įsiamžino šokiruojančioje fotosesijoje

Antradienio vakarą „Make Up Store Lietuva“ kartu su "Gyvūnų gerovės iniciatyvos" pristatė projektą „Grožio Kaina“. Garsiausi Lietuvos veidai susivienijo vardan kilnaus tikslo ir įsiamžino fotosesijoje, skirtoje atkreipti žmonių dėmesį į kosmetikos bandymus su gyvūnais. Projektu siekiama, kad kuo daugiau žmonių sužinotų ir suprastų, kokia kaina jų rankinėje atsirado kasdien naudojamos kosmetikos priemonės.

Šokiruojančiose nuotraukose įsiamžino Indrė Stonkuvienė, Agnė Kulitaitė, Vaidas Baumila, Žydrūnas Savickas, Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė ir Robertas Kalinkinas. Renginio metu svečiams buvo pristatyta ne tik įspūdinga fotosesija, bet ir įamžinti užkulisiai, kuriuose žvaigždės dalijosi įžvalgomis apie apie gyvūnų kankinimą grožio industrijoje.

Atlikėjas Vaidas Baumila tokį eksperimentavimą su gyvūnais įvardino, kaip kosmetikos pasaulio nusikaltimą. „Reikėtų pradėti nuo savęs. Bet tai įvyksta taip pat palaipsniui ir aš jaučiuosi, be abejo, kad kaltas ir kažkiek prisidedantis prie tų pačių nusikaltimų“, - atskleidė V. Baumila, fotosesijoje įsiamžinis su šuniu.

Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė buvo itin griežta: „Kalbant apie gyvulius, bet aš kalbu ne apie gyvūnus, o apie žmonių tokią grupę, kuriuos galėčiau pavadinti gyvuliais, kurie atlieka eksperimentus su gyvūnais, juos žalodami, tai, turbūt, kiekvienam yra keista, kad XXI amžiuje vyksta tokie dalykai“. Moteris fotosesijoje dalyvavo su jūrų kiaulyte, kaip moteris teigė, projekto metu abi reikėjo paglostyti ir padrąsinti.

Gyvūnų mylėtoja, radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė atskleidė, kad prieš keletą metų net nesusimąstydavo, kokią kosmetiką naudoja, kol nepamatė pirmojo vaizdelio apie iš laboratorijos išgelbėtus biglio veislės šunis. „Kai aš pamačiau tą video, man toptelėjo: „ei, kažkas negerai, taip neturi būti“, kodėl vienas biglis gyvena gyvenimą miegodamas savo šeimininkui ant kelių, o kitas – savo gyvenimą praleidžia laboratorijoje, kur galiausiai numiršta nesulaukęs dviejų metų, nes, tiesiog, jie negyvena ten ilgiau, negu du metai“, - atviravo Skaiva, nuo to laiko pradėjusi atkreipti dėmesį į grožio kompanijas, kurios naudoja bandymuose gyvūnus.

Išskirtinius kadrus iš projekto užkulisių žiūrėkite vaizdo įraše.

Nuotraukos: projekto organizatorių.

Raudonas Kilimas

administrator 2600 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.68708896636963